Nieuws

Huisartsen de Verbinding

Wil jij werken in een leuk team in een moderne praktijk?

Gezondheidshuis Stadshagen is een eerstelijns multidisciplinair centrum in de Zwolse wijk Stadshagen. Met Huisartsenzorg, Fysiotherapie en Apotheek onder één dak en de samenwerking met zorgpartners bieden wij een breed zorgaanbod. Samen werken wij aan de vitaliteit en gezondheid van de inwoners van Stadshagen. Voor huisartsenpraktijk De Verbinding zijn wij op zoek naar een

Doktersassistent (3 dagen per week)

Wij zijn een informeel en bevlogen team bestaande uit 5 huisartsen, 7 doktersassistenten, 2 praktijkondersteuners somatiek, 2 praktijkondersteuners GGZ en een physician assistant huisartsenzorg in opleiding. Samen zijn we huisartsenpraktijk De Verbinding in de Zwolse wijk Stadshagen. We leveren zorg aan ruim 6.500 patiënten in Stadshagen.

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, gediplomeerde doktersassistent die ons team wil versterken.

Wij verwachten dat je:

  • De opleiding tot doktersassistent hebt afgerond.
  • Zelfstandig spreekuren kunt houden.
  • Telefonische triage beheerst.
  • Bezoekers klantvriendelijk te woord staat.
  • Goed in teamverband kunt werken.
  • Beschikbaar bent voor 3 dagen per week.

Wij bieden je:

  • Een team met gemotiveerde collega’s.
  • Een prettige werksfeer en werkomgeving.
  • Arbeidsvoorwaarden conform cao Huisartsenzorg.

Kijk voor meer informatie over ons team, onze praktijk en het gezondheidscentrum op www.gezondheidshuisstadshagen.nl – ook kan je contact opnemen met Christine Nadort, coördinerend doktersassistente, c.nadort@gezondheidshuis.nu - overleglijn 038-4262408.

RECENT NIEUWS