Gezondheidshuis

VACATURE DOKTERSASSISTENTE

Heb jij zin in een leuke nieuwe uitdaging?
Voor onze twee huisartsenpraktijken zijn wij op zoek naar een enthousiaste doktersassistente. 

Klik hier voor de vacature.

Neem jij contact met ons op?
Wil je meer weten? Stuur dan een mail naar Wilma Dutij, co├Ârdinerend doktersassistente praktijk Werkeren: w.dutij@gezondheidshuis.nu
Direct solliciteren? Stuur dan jouw sollicitatie naar Saskia Verdurmen, HR adviseur: s.verdurmen@gezondheidshuis.nu


VACATURE PRAKTIJKMANAGER HUISARTSENPRAKTIJKEN (24 UUR PER WEEK)

Help jij als praktijkmanager mee te bouwen aan een vitaal Gezondheidshuis in een vitale omgeving?

Kijk snel naar onze interessante vacature!

Heb je nog vragen? Neem gerust contact op met Ruurd Jan Roorda, de directeur.
Sollicitaties kunnen eveneens gericht worden aan Ruurd Jan: r.j.roorda@gezondheidshuis.nu
De sluitingsdatum is donderdag 22 september. Op donderdagochtend 6 oktober vinden de eerste
selectiegesprekken plaats. Een eventuele tweede gesprek vindt plaats op dinsdagmiddag 11 oktober.

 

VACATURE HUISARTS ( 3 TOT 4 DAGEN PER WEEK)

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste huisarts die geïnteresseerd is in een vaste werkplek voor drie tot vier dagen per week.

Klik hier voor de vacature. 

Ben jij die betrokken, enthousiaste huisarts die het leuk vindt om een langere periode met ons mee
te werken in deze levendige wijk, dan komen we heel graag met je in contact.

Heb je nog vragen? Die beantwoorden we graag.
Inhoud: Frank Oldenhof: f.oldenhof@gezondheidshuis.nu , Edward Knol: e.knol@gezondheidshuis.nu
Procedure: Marije Kamphuis, m.kamphuis@gezondheidshuis.nu

RECENT NIEUWS